प्रेश विज्ञप्ती १

शिर्षक प्रकाशित मिती आर्थिक वर्ष
कर्णाली प्रदेश सभाको नवौं अधिवेशन Thu, 01/06/2022 - 19:51 ०७८/०७९
कर्णाली प्रदेश सभाको अधिवेशन अन्त्त्य Thu, 12/02/2021 - 11:35 ०७८/०७९
मन्त्री पदको पद तथा गोपनियताको शपथ Tue, 11/30/2021 - 19:53 ०७८/०७९
हार्दिक समवेदना Sun, 11/28/2021 - 12:26 ०७८/०७९
प्रदेश सभाको अधिवेशन आह्वान सम्वन्धमा । Thu, 11/18/2021 - 13:46 ०७८/०७९
मन्त्रि पदको पद तथा गोपनियताको शपथ Tue, 11/16/2021 - 19:18 ०७८/०७९
अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको आ.व. ०७७\७८ को वार्षिक प्रतिवेदन Mon, 11/15/2021 - 19:18 ०७८/०७९
प्रेस विज्ञप्ति Sun, 11/14/2021 - 15:16 ०७८/०७९
'तिहार पर्व, २०७८'को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 11/04/2021 - 15:56 ०७८/०७९
प्रेस विज्ञप्ति Tue, 11/02/2021 - 20:54 ०७८/०७९