सम्बोधन

Authored on
'विजयादशमी, २०७८'को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 10/14/2021 - 20:59
हार्दिक समवेदना Tue, 10/12/2021 - 20:48
‘संविधान दिवस तथा राष्ट्रिय दिवस, २०७८’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Sun, 09/19/2021 - 10:35
‘बकर इद’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Wed, 07/21/2021 - 06:27
‘१८औं राष्ट्रिय धान दिवस’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Sun, 07/18/2021 - 13:49
‘सातौं अन्तर्राष्ट्रिय योग दिवस’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Sun, 07/18/2021 - 13:46
समाजसेवी, सांसद एवम् पूर्व राज्यमन्त्री श्री तप्त बहादुर बिष्टको निधनमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली Sun, 06/20/2021 - 18:38
‘जातीय भेदभाव तथा छुवाछूत उन्मूलन दिवस’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Fri, 06/04/2021 - 07:59
पूर्व सांसद श्री रत्न प्रसाद शर्मा न्यौपानेको निधनमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली Thu, 05/27/2021 - 20:00
सुदूरपश्चिम प्रदेशका पूर्व प्रदेश प्रमुख श्री मोहनराज मल्लज्यूको निधनमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली Thu, 05/27/2021 - 19:33
‘२५६५औँ बुद्धजयन्ती- २०७८’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Wed, 05/26/2021 - 05:29
अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवस (मे १), २०२१ को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Sat, 05/01/2021 - 09:43
‘नव वर्ष २०७८ साल’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Wed, 04/14/2021 - 08:13
‘फागुपर्व-२०७७’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Sun, 03/28/2021 - 10:26
‘१११ औं अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस २०७७’को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Mon, 03/08/2021 - 08:20
“ग्याल्पो र सोनाम ल्होसार-२०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 02/18/2021 - 17:48
“सहिद दिवस, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Fri, 01/29/2021 - 07:52
“माघी पर्व, मकर सङ्क्रान्ति, माघे सकराती र राष्ट्रिय योग दिवस, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 01/14/2021 - 06:35
२९९ औँ पृथ्वीजयन्ती तथा राष्ट्रिय एकता दिवसकोको अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Mon, 01/11/2021 - 05:57
तमु ल्होसार, उधौली र योमरी पर्व, २०७७ को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Wed, 12/30/2020 - 16:32
“क्रिसमस डे, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Fri, 12/25/2020 - 06:51
“७२औं अन्तर्राष्ट्रिय मानवअधिकार दिवस”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 12/10/2020 - 11:40
“तिहार पर्व, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Mon, 11/16/2020 - 08:17
शुभकामना Fri, 10/23/2020 - 10:27
“विजयादशमी, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Fri, 10/23/2020 - 10:15
धन्यवाद ज्ञापन Thu, 10/15/2020 - 13:36
"संविधान दिवस तथा राष्ट्रिय दिवस, २०७७" को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त सन्देश Sat, 09/19/2020 - 09:08
“राष्ट्रिय बाल दिवस, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Mon, 09/14/2020 - 09:26
“१७औँ निजामती सेवा दिवस, २०७७”को अवसरमा माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Mon, 09/07/2020 - 04:40
शोक वक्तव्य Sun, 09/06/2020 - 14:07
“हरितालिका तीज, २०७७”को अवसरमा प्रदेश प्रमुख माननीय गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Fri, 08/21/2020 - 11:52
"प्रदेश स्थापना दिवस तथा शहीद दिवस"को अवसरमा प्रदेश प्रमुख माननीय गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त शुभकामना सन्देश Thu, 08/20/2020 - 16:39
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “राष्ट्रिय धान दिवस(असार १५)”को शुभकामना सन्देश Mon, 06/29/2020 - 05:03
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “छैठौं विश्व योग दिवस”को शुभकामना सन्देश Sun, 06/21/2020 - 14:56
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “१३ औं गणतन्त्र दिवस” को शुभकामना सन्देश Thu, 05/28/2020 - 08:27
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “इद उल फित्र” को शुभकामना सन्देश Mon, 05/25/2020 - 08:59
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “२५६४ औं बुद्ध जयन्ती” को शुभकामना सन्देश Thu, 05/07/2020 - 16:58
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त “अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवस (मे १), २०२०” को शुभकामना सन्देश Fri, 05/01/2020 - 12:09
माननीय प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीज्यूबाट व्यक्त "नव वर्ष २०७७ साल"को शुभकामना सन्देश Sun, 04/12/2020 - 18:11
नोवल कोरोना भाइरस (कोभिड-१९)बाट उत्पन्न विश्वव्यापी महामारीको रोकथामको सन्दर्भमा माननीय प्रदेश प्रमुखज्यूद्वारा जारी सन्देश Fri, 03/27/2020 - 13:25